İngilizce Dil Okulları

hubedu-discussion

Avustralya, İngilizce öğrenmek ve geliştirmeniz için kusursuz bir yer. Tüm diller gibi İngilizcenizi geliştirmenizin en iyi yolu, anadili İngilizce olanların arasında yaşamak ve onlarla iletişim kurmaktır. Avustralya’da öğrenim görmek, size her gün İngilizcenizi kullanmanız ve geliştirmeniz için çok büyük fırsat sunacaktır. Uluslararası düzeyde tanınan eğitim ve meslek edinme kursları ile Avustralya eğitim sistemi dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır.

Avustralya`da İngilizce dil sınıfında, en son metodlar ve dünyanın her yerinden gelen insanlarla eğitiminizi sürdüreceksiniz. Kaliteli İngilizce dil eğitimi alacak ve tabii ki bu eğitimi kullanma fırsatı da elde edeceksiniz. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, Hub Edu ihtiyaçlarınızı karşılayan birçok eğitim kurumu ile çalışmaktadır ve size uygun bir programa yönlendirecektir.

İngilizce Programları

 • Genel İngilizce – iletişim becerilerinin, özellikle de konuşma ve okumanın geliştirilmesine odaklanmaktadır.
 • Akademik Amaçlı İngilizce – İngilizce konuşulan bir üniversitede veya mesleki bir kurumda alacağınız öğrenim için hazırlayacaktır.
 • Özel Amaçlı İngilizce –Ticaret, Havacılık veya Turizm İngilizcesini de kapsayan özel ders alanları için pratik İngilizce’ye odaklanmaktadır.
 • Liseye Hazırlık – bir Avustralya lisesine giriş için hazırlık niteliği taşır. 
 • Sınava Hazırlık programlari –İngilizce Dili Test Sistemi (IELTS), Yabancı bir Dil olarak İngilizce Testi (TOEFL) ve Cambridge Sertifikaları gibi İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlayacaktır.

Diploma programları ile ilgili ayrıntılı bilgi, güncel fiyatlar ve promosyon imkanları için bize ulaşın.

Diploma Programları

Avustralya’nın mesleki öğretim ve eğitim (VET) kurumları, iş yerinde proje becelerinizi geliştirmeye yönelik programlar sunmaktadır. Elde ettiğiniz uzmanlık, size diğer mezunların yanında gerçek bir avantaj sağlayacaktır.

Bu kurumlarda, çok çeşitli disiplinlerde eğitim alabilirsiniz. Bunların içerisinde: ticaret ve işletme, bilim ve teknoloji, tasarım ve sanat, iletişim, spor ve boş zaman etkinliği, kamu hizmeti ve sağlık, turizm ve konaklama, mühendislik ve inşaat ile arazi idaresi ve İngilizce de bulunmaktadır.

Sınıf içinde öğrendiğiniz bilgileri, gerçek dünyada uygulamanıza olanak sağlamaktadır.

Diploma programları ile ilgili ayrıntılı bilgi, güncel fiyatlar ve burs imkanları için bize ulaşın.

Bu eğitimi, başka yüksek eğitim yollarına açılan bir geçiş olarak kullanabilirsiniz. Kalifikasyonunuza bağlı olarak, üniversiteler size kredi sağlamaktadır. Bu fırsatta üniversite lisans programlarına 1 yıllık muafiyet almanızı sağlar.

Üniversiteler

Bir Avustralya üniversitesinde eğitim görmek, uluslararası alanda önemli bir ayrıcalık ve deneyim kazandırır. Bu da kariyer hayatınızda sizi öne çıkaracaktır. Bir Avustralya üniversitesi, size başka alanlara da uygulanabilen akademik beceriler kazandırmanın yanı sıra, seçtiğiniz alanı her yönüyle anlamınızı sağlamaktadır. Sadece sağlık, bilim, mühendislik veya sanat hakkında bir şeyler öğreniyor olmazsınız, aynı zamanda yaratıcı ve bağımsız düşünme yollarını da öğrenirsiniz.

Lisans ve Master programları ile ilgili ayrıntılı bilgi güncel fiyatlar ve burs imkanları için bize ulaşın.

Ders çalışma

Avustralya, çeşitli eğitim sektörlerinden Avustralya kurumlarında kayıtlı 200,000 uluslararası öğrencisiyle dünyanın en popüler eğitim noktalarından biridir. Avustralya’da özel amaçlarınıza uyan bir yol seçme özgürlüğünüz bulunmaktadır. Binlerce ders sunulmaktadır.

Avustralya’nın tüm önemli şehirlerinde ve ülkenin bölgesel alanlarında öğrenci sayıları 3,000 ile 50,000 arasında değişen üniversiteler bulunmaktadır.

Avustralya eğitim sisteminin uluslararası alanda güçlü bir itibarı vardır ve bu sistem, etkin yapısı ve yenilikçi politika geliştirmesiyle tanınmaktadır. Diğer ülkelerin birçoğu, Avustralya’dan tavsiyeler alarak kendi eğitim sistemlerini geliştirmeyi istemektedirler.

Öğrencilerin Avustralya’yı Seçme Sebepleri

Avustralya’da öğrenim görmek, yenilikçi, yaratıcı ve bağımsız düşünmeyi geliştirmektedir. Bir takımın parçası olarak çalışmayı, başkalarıyla etkin biçimde iletişim kurmayı ve küresel başarı için ihtiyaç duyduğunuz pratik becerileri ve entelektüel yetenekleri geliştirmeyi öğreneceksiniz.

İşte öğrencilerin Avustralya’ya gelme sebeplerinden sadece bir kaçı:

 • Kusursuz eğitim sistemi
 • Okuldan, lisansüstü derecelerine kadar geniş ders yelpazesi
 • Birçok uzman kurum türünün olması
 • Dünya çapında kabul gören Avustralya kalifikasyonları
 • Yenilikçi öğretme ve öğrenme
 • Bilimsel araştırmanın kalitesi
 • Uluslararası öğrencilere yönelik destek
 • Güvenli çevre
 • Çok kültürlü toplum
 • Muazzam iş fırsatları

“Bu, bir öğrencinin hayatta bir kez elde ettiği, bağımsızlaşabileceği, olgunlaşabileceği, başka kültürleri tanıyabileceği ve olaylara farklı açılardan bakmayı öğrenebileceği bir deneyimdir.”

Kaliteli Eğitim Garantisi

Avustralya eğitiminin, Avustralya hükümeti tarafından desteklenen benzersiz bir kalite güvence sistemi vardır. Uluslararası öğrenciler için eğitim kalitesi, Avustralya yasalarınca da korunmaktadır.

Avustralya Kalifikasyonlar Çerçevesi Avustralya’daki farklı kurumlardan alınan kalifikasyonlarda tutarlılık sağlamaktadır.

Uluslararası öğrencilere, Yabancı Öğrencilere Yönelik Eğitim Hizmetleri (ESOS) Kanunu’nda Avustralya yasalarıyla yüksek eğitim ve özen standartları garantisi verilmektedir. Bu kanun, yabancı öğrencilere verilen eğitimin kalitesini düzenler ve öğrencileri dolandırıcı eğitim tedarikçilerinden korumaktadır.

Part-Time Çalışma

Avustralya’daki uluslararası öğrenciler, dönem boyunca part-time (20 saat) ve tatillerde tam zamanlı çalışabilirler. Birçok üniversitenin bir iş bulunmasına yardımcı olabilecek istihdam ofisleri bulunmaktadır. Bazı dersler, öğrencilerin, öğrenimlerinin bir parçası olarak paralı bir işe yerleştirilmesini de içermektedir.

Avustralya’daki uluslararası öğrencilere verilen çalışma hakları, Avustralya’da kaldıkları süre içerisinde kendilerini mali bakımından desteklemeleri için büyük bir fırsattır.

Avustralya’da Mezun Olmak

Bir Avustralya kalifikasyonu, sizi kişisel ve profesyonel anlamda geliştirecektir. Bu sizin yüksek maaşlı kariyer ve güvenli bir gelecek için pasaportunuzdur.

Avustralya kalifikasyonları elde eden uluslararası öğrenciler, uluslararası alanda kabul edilen öğrenimleri sayesinde dünyanın dört bir yanında iş bulma konusundaki muazzam başarılarının keyfini sürmektedir.

Avustralya kurumlarından başarılı bir şekilde mezun olanlar, dünyanın dört bir yanında, devlet kurumlarında ve şirketlerde en üst seviyede çalışmaktadır.

Bazı uluslararası öğrenciler, öğrenimlerinden sonra Avustralya’da yaşamak ve çalışmak için başvurmaktadırlar. Avustralya’nın söz konusu vasıflara sahip gençler için bir vasıflı göçmen programı vardır.

Avustralya dereceleri ve kalifikasyonları dünya çapında kabul edilmekte ve saygı görmektedir. Avustralya’nın birçok mezunu, büyük işler başarmaya devam etmektedirler. Bunu, dünya çapında Ford’un, McDonalds’ın CEO’su veya ABD’de Coca Cola’nın CEO’su olarak ya da Hindistan’ın en zengin kadını ve hatta ilk Japon astronot olarak da başarabilmektedirler.

Dünya Sahnesinde Mezunlar

Dünyanın dört bir yanında, yüksek pozisyonlarda Avustralya kurumlarından mezunlar bulacaksınız. İşte yalnızca bazıları:

James David Wolfensohn, 1995 ve 2005 yılları arasında Dünya Bankasının Başkanıydı. Sydney Üniversitesi’nde sanat ve hukuk öğrenimi gördü. Şimdi Citigroup Uluslararası Danışma Kurulu’nun başkanı.

Douglas Daft,  Coca Cola’nın dünya çapındaki eski CEO’suydu ve şimdi Wal-Mart’ın işletme müdürü. New England Üniversitesi’nden matematik derecesi ve NSW Üniversitesi’nden idari bilimler lisans derecesi var.

David Mackay, dünyanın en büyük tahıl ve kolay ulaşılabilir gıda şirketi olan Kelloggs’un başkanı ve CEO’sudur. Charles Sturt Üniversitesi’nde ticaret öğrenimi gördü.

Kiran Majumdar-Shaw, Nisan 2004’te menkul kıymetler borsasında halka açık olarak listelenen eski bir biyoteknoloji şirketi olan Biocon India’yı kurdu. Bu onu 2004 yılında Hindistan’ın en zengin kadını yaptı. Kendisi, Ballarat Üniversitesi mezunu.

Jacques Nasser,  Ford Motor Şirketi’nin eski CEO’su ve şu anda BHP Billiton’un bağımsız yönetim kurulu üyesi. RMIT Üniversitesi’nden ticaret öğrenimi derecesi almıştır.

Mike Quigley, Alcatel Amerika’nın başkanı ve Alcatel ABD’nin CEO’suydu. New South Wales Üniversitesi’nde fizik, matematik ve elektrik mühendisliği öğrenimi görmüştür.

Dr Gullapalli Rao, NSW Üniversitesi’nde doktorasını tamamlamıştır. İhtiyaç halindeki Hindistan halkına, kaliteli, düşük maliyetli, kalıcı göz tedavisi hizmeti sağlamayı başarmıştır.  Ayrıca Uluslararası Körlükle Mücadele Kurumu’nun Başkanı ve CEO’sudur.