Hub Edu`yu tanıyalım

Hub Edu, 1997`den beri Avustralya eğitimine gönül vermiş bir eğitim ve kariyer danışmanlığı firmasıdır. Kurulduğumuz ilk günden beri çok sayıda başarıya imza atarak, birçok öğrencimizin hayallerinin bir parçası olduğumuz için gururlu ve mutluyuz. 40`tan fazla farklı ülkeden uluslararası öğrenciyi, Avustralya eğitim kurumlarına kayıt yapmış bulunmaktayız.

Hub Edu`nun en büyük ve önemli referansı öğrencileridir.

Merkez ofislerimiz Sidney ve İstanbul’da hizmet vermektedir. Her iki ofisimizde de uzman kadromuz ve her şeyden önemlisi her türlü yardıma hazır olan güvenilir, arkadaş canlısı bir ekibimiz var.

İşimiz:

services-4

Hayallerinizin, eğitim ve kariyer hedeflerinizin bir parçası olmak, doğru yönde yönlendirmek Hub Edu`nun en büyük hedefidir.

Size sadece eğitim tercihleriniz konusunda danışmanlık yapmakla kalmıyor, ayrıca vize başvuru işlemlerinizde tam destek sağlıyoruz. Avustralya’da kaldığınız süre içerisinde de konaklama, kariyer danışmanlığı, kültürel ve sosyal konularda destek veriyoruz.

İlk adım, bize email, sosyal medyadan ulaşmanız veya ofisimize olan ziyaretinizdir. Hayallerinizi, kariyer hedeflerinizi ve uzmanlık alanlarınızı ayrıntılı olarak beraber görüşüp belirliyoruz. Dikkatli bir takım çalışmasından sonra da size önerilerimizi sunuyor ve işlemlere başlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece eğitim kurumu seçimlerinden değil, ayrıca sosyal hayatlarından ve yeni yaşam tarzlarından da bütünüyle memnun kalmaları Hub Edu için çok önemlidir. İşte bu yüzden dünyanın dört bir yanında bulunan ofislerimizdeki cana yakın kadromuz, özenle öğrencilerin kariyerlerine, eğitimlerine ve yaşam tarzı hedeflerine dayalı yoğun danışmanlık sağlıyor. Avustralya Sydney’deki ofisimizde, size hayallerinizi gerçekleştirmeniz konusunda destek vermek için can atan çok uluslu bir takımımız var.

Sydney’in kalbinde bulunan merkezi ofisimiz, eğitimleri boyunca ve eğitimlerini tamamladıktan sonra da öğrencilerimize destek sağlamaya, danışmanlık etmeye devam edecektir. Sydney’deki ofisimiz, dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrenciler için sosyal merkez buluşma noktası özelliği taşıdığından, öğrencilerimizin çoğu sadece danışma amaçlı değil, aynı zamanda diğer öğrencilerle iletişime geçmek için de ofisimizi düzenli olarak ziyaret etmektedirler. Ayrıca Sidney`de birçok sosyal failiyet düzenlemekteyiz. Her yaz olan BBQ günleri artık bir Sidney klasiği haline gelmiştir.

Farkımız:

services-3

Eğitim ve kariyer yolculuğunuzun bütün aşamalarında yanınızdayız.

Sizi başarıya götürme hedefimiz, eğitim kurumunuza kaydınızla başlar ve asla sona ermez. Bunun yanında, mezun olana kadar sizinle iletişime devam ederiz. Mezun olduğunuzda, istediğiniz sektöre bağlı olarak size kariyer danışmanlığı sağlayacağız. Sizinle birlikte ve yakın temas halinde çalışarak, size tavsiyeler verecek, doğru işi bulmanız konusunda destek sağlayacağız. Geniş kurumsal ağımız, Avustralya’daki köklü şirketlerle iletişime geçmenize olanak sağlayacaktır. Mezunlarımız, yeni gelen öğrencilere destek olmak için Hub Edu’nun faaliyetlerini destekleme konusunda daima istekliler.

Direktörün Mesajı:

simon-phone

1997’den beri keyifli bir yolculuğa çıktık. Güzel insanlar tanıdık, çok büyük başarılara şahit olduk. Her fırsatta yaptığımız iş için ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anlamaktayım. Kendimizi geliştirmek için istikrarlı ve bir o kadar da emin adımlarla yürüyoruz. Yeni kültürleri keşfetmeniz ve Avustralya’daki eğitim deneyiminizi bizimle paylaşmanız için sizlerle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.

40’tan fazla ülkeden gelen tüm öğrencilerimizin, hayallerini gerçekleştirilmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Güçlü özgeçmişlere sahip, büyük bir tutkuyla hayallerini gerçekleştirmeyi isteyen kaliteli öğrencilerle tanışmaktan onur duyuyoruz ve birçoğunun daha şimdiden dünyanın dört bir yanındaki itibarlı şirketlerde kariyerlerini geliştirmeye başlamalarından ötürü gerçekten çok mutluyuz.

Takım çalışmasına önem veren bir ekibiz. Öğrencilerimize yaklaşımımız da her zaman bu yönde olmuştur. Açık iletişim kurmak, hayalleriniz hakkında bizimle açık yüreklilikle konuşabilmeniz her zaman ilk amacımızdır.

İşimizi severek yapmamız, tecrübemiz ve profesyonel takımımız başarımızda kilit role sahiptir. Hiçbir zaman amatör ruhumuzu kaybetmedik, her tanıştığımız  öğrencimizin hayalleri, yapmak istedikleri bizi heyecanlandırıyor ve başarılarının bir parçası olmak bizim için bir ayrıcalık.

Sizleri yurt dışı eğitim tecrübenizi bizimle paylaşmaya davet ediyor ve hayallerinizi Paylaşmak istiyoruz.

-Simon Boncukçu

Hub Edu Direktörü